HomeAktualnościPijany w sztok kierowca ciężarówki jechał autostradą!

Pijany w sztok kierowca ciężarówki jechał autostradą!

tir pijany

Kierujący pojazdem ciężarowym mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie poruszał się po autostradzie A2. Mężczyzna w miejscu na kawę miał otwartą butelkę wysokoprocentowego alkoholu. 55-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

28 listopada 2023 roku około godziny 18:30 do Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach wpłynęła informacja, że po autostradzie A2 porusza się pojazd, którego kierujący może być może być pijany. Policjanci na 409 km autostrady zatrzymali do kontroli pojazd ciężarowy marki MAN, który nie zachowywał toru jazdy, a ponadto nie posiadał tylnej tablicy rejestracyjnej. Kierującego poddano badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem blisko 3 promili alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze w kabinie znaleźli w miejscu przeznaczonym na kubek z kawą otwartą butelkę wysokoprocentowego alkoholu. 55-latek trafił do policyjnej celi a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo to jest zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Tragedia pod Poddęb
Sołtys się denerwu
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.