HomeTemat głównyPierwsze opady śniegu… tej jesieni

Pierwsze opady śniegu… tej jesieni

pierwszy śnieg

Wprawdzie nie jest to gruba, biała pierzynka, ale amatorzy śnieżnego krajobrazu i tak mają powody do zadowolenia. W naszym regionie poprószył pierwszy tej jesieni śnieg. Synoptycy przewidują, że opady śniegu będą jeszcze występować przez najbliższe dni.

Śnieg w sobotę 18.11.2023

Opady śniegu pojawią się na 74%. Ma spaść ok. 2 mm śniegu. Warto ubrać się cieplej na wszelki wypadek. Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów śniegu w nocy wynosi 1 %.

Śnieg w niedzielę 19.11.2023

Prawdopodobieństwo, że pojawią się opady śniegu wynosi 94%. Według prognoz, spadnie ok. 2,3 mm śniegu. Warto ubrać się cieplej na wszelki wypadek. Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów śniegu w nocy wynosi 94 %. Według prognoz, spadnie ok. 1 mm śniegu.

Śnieg w czwartek 23.11.2023

Opady śniegu pojawią się na 24%. Wychodząc z domu koniecznie ubierz się odpowiednio do zimowej aury. Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów śniegu w nocy wynosi 75 %. Według prognoz, spadnie ok. 9,9 mm śniegu.

Śnieg w piątek 24.11.2023

Prawdopodobieństwo, że pojawią się opady śniegu wynosi 75%. Według prognoz, spadnie ok. 2,5 mm śniegu. Warto ubrać się cieplej na wszelki wypadek. Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów śniegu w nocy wynosi 43 %. Synoptycy przewidują, że spadnie ok. 2 mm śniegu.

Najintensywniej popada na południu kraju, zwłaszcza w Tatrach, gdzie prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej za cały okres od piątku do niedzieli przekroczy 50 cm.

"Dajcie dzieciom ży
Na Wrzosowej boją s
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ