HomeAktualnościPan Roman stawia blok!

Pan Roman stawia blok!

blok bema

Duża działka przy ul. Bema w Ozorkowie przygotowana jest pod budowę bloku z parterem na wynajem powierzchni usługowej. Inwestor zamierza wkrótce podjąć rozmowy z zainteresowanymi podmiotami – w tym również z przedstawicielami dużych sieci handlowych. Planowana inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, bowiem na piętrach znajdować się będą mieszkania pod wynajem.

Rozmawialiśmy niedawno z inwestorem. Zapytaliśmy o mieszkania oraz plany związane z parterem budynku. Czy będzie kolejny w mieście market?

– Nieruchomość będzie składała się z pierwszego i drugiego piętra. Na tych poziomach zlokalizowanych będzie około 20 mieszkań. Największe metraże lokali będą o pow. blisko 50 metrów – mówi Roman Kuzański. – Parter przeznaczony zostanie pod usługi. Jeszcze za wcześnie jest mówić o konkretach. Nie wiem, czy będzie kilka podmiotów, czy też jeden, duży podmiot handlowy działający na parterze bloku.

Teren został już wyrównany, jest zrobiony wykop pod fundament. Jeśli pogoda pozwoli, jeszcze w tym roku ruszą prace budowlane. Kiedy koniec inwestycji?

– Trudno powiedzieć – odpowiada z uśmiechem R. Kuzański. – Oczywiście, chcielibyśmy jak najszybciej wybudować ten blok. Mieszkań w Ozorkowie przecież brakuje.

Przypomnijmy, że w mieście planowany jest też blok przy ul. Zgierskiej. To inwestycja w ramach SIM, czyli Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej.

TAGI POSTU:
Kiedy ŁKA w Ozorkow
Wywieźli do lasu, a
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.