HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówPak-Service przy Armii Krajowej. Czy jest szansa na pracę dla ozorkowian?

Pak-Service przy Armii Krajowej. Czy jest szansa na pracę dla ozorkowian?

pak service ozorków

Od niedawna na terenie upadłej firmy Fassaden Glas Technik działa nowy zakład specjalizujący się w produkcji i sprzedaży opakowań z tektury. Pak-Service przeniósł działalność z Łodzi. Jak się dowiedzieliśmy od mieszkańców, w nowym zakładzie pracę znalazło niewielu ozorkowian.

W tej sprawie z naszym reporterem skontaktowała się jedna z mieszkanek Ozorkowa.

– Miałam nadzieję na pracę. Chciałam złożyć swoje podanie, ale usłyszałam, że CV nie są już przyjmowane. Z tego co wiem, to w zdecydowanej większości w zakładzie pracują łodzianie. Nie ukrywam, że jestem tym faktem rozżalona – usłyszeliśmy.

Spotkaliśmy się z kierownikiem produkcji, który unikał szerszej wypowiedzi. Nie dowiedzieliśmy się ilu pracowników jest w Pak-Service i jaki procent z nich jest z Ozorkowa.

– Bezpośredni kontakt z właścicielką będzie możliwy dopiero za dwa tygodnie. Dlatego proponuję wysłać pytania mailem – powiedział kierownik.

Zapytaliśmy prezes firmy o rekrutację.

„Przeprowadziliśmy się z Łodzi z naszą załogą prawie w 90%. Jednak już udało nam się zatrudnić 10 osób z Ozorkowa i planujemy nowe zatrudnienia z początkiem roku 2022” – odpowiedziała „Reporterowi” szefowa Pak-Service.

TAGI POSTU:
UDOSTĘPNIJ:
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.