HomeAktualnościOstrzelany samochód na numerach rejestracyjnych z Łasku!

Ostrzelany samochód na numerach rejestracyjnych z Łasku!

rosjanie strzelają

Samochód z rejestracją z Łasku znaleziony porzucony w Mariupolu na Ukrainie. Auto na filmie z Mariupola wypatrzono na grupie LDZ Zmotoryzowani Łodzianie na Facebooku.

Opublikowany film został zarejestrowany na jednej z ulic Mariupola. Na nagraniu widać biały samochód Mercedes Vito na numerach rejestracyjnych z Łasku. Auto opatrzone napisem „Wolontariusze” (w języku ukraińskim) zostało ostrzelane, da się na nim zauważyć krew.

– Może ktoś z Was rozpoznaje mercedesa Vito rejestracja ELA 38J8. Mercedes na tych rejestracjach został odnaleziony na filmie z Mariupola, prawdopodobnie jechali nim wolontariusze – napisano w tytule filmu.

Historia samochodu i jego właściciela niestety okazała się tragiczna. Wiadomo, że w Mariupolu nie jechał nim nikt z powiatu łaskiego.

Auto rzeczywiście zarejestrowane jest w powiecie łaskim, ale w styczniu tego roku zostało wystawione na sprzedaż. Pośrednik wystawił je na sprzedaż w Turku w Wielkopolsce. Samochód został kupiony przez jedną z firm z Wielkopolski, a następnie przekazany dla wolontariatu na Ukrainę. Niestety, nowy właściciel zginął tragicznie.

– Ukrainiec kupił go na wolontariat – potwierdza sprzedawca mercedesa. – Ten chłopak zginął w piątek.

UDOSTĘPNIJ:
Był tak pijany, że
Po co to komu? - pyt
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.