HomeSzokująceOkrutne bestialstwo! Martwe psy były wszędzie! (Uwaga – drastyczne zdjęcia)

Okrutne bestialstwo! Martwe psy były wszędzie! (Uwaga – drastyczne zdjęcia)

martwe psy

Zwłoki 9 psów odkryli wolontariusze Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt Arkadia z Głowna na jednej z posesji w powiecie łęczyckim. Ciała zwierząt były zarówno w domu, jak i na podwórku. Niektóre zwisały z okna…

Wolontariusze jechali na posesję po to, by zawieźć zwierzęta do domów tymczasowych. Ich właściciel zrzekł się już praw do nich. Akcja zamieniła się w koszmar. Ciała zwierząt zawisły na framudze, gdy właściciel wyrzucał je przez okno.

Przedstawiciele Przytuliska Głowno prowadzonego przez Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt „Arkadia” zamieścili w mediach społecznościowych post. Jak podkreślali ma on służyć napiętnowaniu okrucieństwa w stosunku do zwierząt.

„Wieś w centralnej Polsce. Nasz Patrol Interwencyjny jedzie na posesje gdzie przebywa gromada psów. Na miejscu okazuje się ze z dziesięciu psów żyje tylko jeden. Zabieramy go szybko do kliniki, żeby uratować choć to jedno życie .Pozostałe martwe leżą pokotem na polu, a kilka z nich w domu na łóżkach . Na miejsce zostaje wezwana policja i przedstawiciele gminy. Nasi inspektorzy mimo wieloletniego doświadczenia nie mogą uwierzyć w to, co widzą. To jakiś koszmar. Ciała psów są jeszcze wiotkie. Ta makabryczna sytuacja musiała mieć miejsce niedawno. Sprawą zajmie się prokuratura. Będziemy walczyć o surową karę dla sprawców – informuje Przytulisko Głowno.

Stan zwłok jednoznacznie wskazywał, że zwierzęta umarły tuż przed przyjazdem wolontariuszy. Właściciel twierdził, że zwierzęta dostały syrop od weterynarza. Czy rzeczywiście tak było? Odpowiedzi szuka prokuratura.

W poszukiwaniach zab
Koszmarny wypadek! O
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.