HomeSamorządO galerii w Łęczycy podczas konferencji

O galerii w Łęczycy podczas konferencji

galeria handlowa

Burmistrz Paweł Kulesza i przedstawiciele firmy inwestycyjnej Fortis Investments spotkali się z mediami na konferencji prasowej, podczas której pokrótce opowiedzieli o planowanej budowie galerii handlowej u zbiegu ulic Poznańskiej i Ogrodowej.

Burmistrz Paweł Kulesza rozpoczynając swoją wypowiedź zwrócił uwagę na to, że tego typu obiektu w Łęczycy nie było do tej pory. Jak zaznaczył, sami mieszkańcy zgłaszali potrzebę powstania tego rodzaju galerii handlowej.

Wiceprezes firmy Fortis Investments Stefan Sobolewski opowiadał, że był to niezwykle długi proces administracyjny, trwający kilkanaście lat.

– Po szeregach różnych decyzji administracyjnych, związanych czy to z pozwoleniem na budowę, czy o warunkach zabudowy, ze zjazdami… Mamy w tej chwili komplet niezbędnej dokumentacji, aby móc przygotować tę inwestycję – mówił i uchylił też rąbka tajemnicy na temat obiektów, na jakie będą mogli liczyć klienci. – Będą to obiekty handlowo-usługowe i będzie to obiekt z bardzo dużym parkingiem. Będzie to branża spożywcza, będzie to branża przemysłowa i odzieżowa. Plus to tego pewnie mała gastronomia, czyli to co w innych miejscach.

Jak powiedział wiceprezes, planowany termin zakończenia inwestycji związanej z wybudowaniem galerii handlowej to najprawdopodobniej III kwartał przyszłego roku.

BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.