HomeBez kategoriiNoc Sylwestrowa w Termach Uniejów

Noc Sylwestrowa w Termach Uniejów

sylwester termy

Zastanawiacie się, jak w tym roku spędzić Sylwestra? Termy w Uniejowie przygotowały ofertę dla tych, którzy chcieliby przywitać Nowy Rok na basenach. Co w ofercie?

Chcecie przywitać Nowy Rok w niecodzienny sposób? Szukacie pomysłu na Sylwestra, gdzie nie obowiązuje żaden dress code, a jedynie strój kąpielowy, klapki i ręcznik?

Termy Uniejów zapraszają na mokre szaleństwo, które rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do godz. 01.30. Bilet można nabyć online.
W tym czasie do dyspozycji wszyscy goście będą mieli strefę basenową i sauny. Czynna będzie również strefa restauracyjna, gdzie można będzie kupić jedzenie oraz napoje. O północy na gości czeka lampka szampana oraz pokaz sztucznych ogni.

Dlaczego warto przywitać Nowy Rok na Termach w Uniejowie? Bo to wyjątkowe miejsce, gdzie Goście w różnym wieku znajdą idealną formę wypoczynku dla siebie; od strefy rekreacji w nieckach zewnętrznych i wewnętrznych po strefę relaksu w strefie saun. To idealne miejsce do zrelaksowania się, zadbania o ciało w gronie rodzinnym, z dziećmi i przyjaciółmi.

Bilet normalny można zakupić w cenie 130 zł, dzieci od 7 do 15 lat mogą wejść za 110 zł, a dzieci poniżej 7 lat bezpłatnie. Regulamin imprezy dostępny jesttutaj.
Zakup biletów online możliwy jest na stronie www.termyuniejow.pl a więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 506 090 419

Władze Poddębic sk
Zdrowych Świąt od
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.