HomeAktualnościNietypowa akcja w Łęczycy! Zrób sweterek dla… drzewa

Nietypowa akcja w Łęczycy! Zrób sweterek dla… drzewa

sweterek dla drzewa

Lubicie szydełkować, robić na drutach? Chcielibyście wykorzystać swoje umiejętności i „ocieplić” przestrzeń przed DK, sprawić by wyglądała ona przytulniej, ciekawiej i weselej?
Zapraszamy Was na spotkania warsztatowe „yarn bombinu” czyli włóczkowego graffiti, które sprawią, że nasze otoczenie nabierze nowych kolorów i zachęci przechodniów do odwiedzania nas, a Wy pochwalicie się swoimi włóczkowymi wzorami!

Co to takiego „yarn bombing”? To dekorowanie przestrzeni publicznej za pomocą kolorowych elementów wykonanych na drutach bądź szydełku. Jest to rodzaj sztuki ulicznej, która polega na otulaniu pewnych elementów infrastruktury włóczką. Idea ta, pochodząca z Teksasu rozwinęła się dzięki wielu grupom i od tego czasu stała się popularna na całym świecie.
Pierwsze spotkanie zaplanowani na 4 listopada, na godz. 17.00. Przy okazji Dom Kultury ogłasza zbiórkę włóczki – nie macie co zrobić z kolorowymi kłębkami wełny zalegającymi wasze szafki? Przynoście do DK! Możecie oddać włóczkę, wziąć udział w spotkaniach lub wykonać w domu swój element i także dostarczyć do placówki. Jeśli macie ochotę, możecie dołączyć w dowolnym momencie!
Uroczyste odsłonięcie ubranych wspólnie drzew nastąpi na początku kalendarzowej zimy.
Czekamy na wasze zgłoszenia chęci udziału w naszej akcji pod tel. 24 721 03 49.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.