Niesamowity skwar! Mieszkańcy proszą o kurtynę wodną i fontannę!

pl. kościuszki

Od momentu, gdy nad Polskę nadciągnęła fala upałów, w Łęczycy mieszkańcy wyczekują na uruchomienie na pl. Kościuszki kurtyny wodnej. W tej sprawie skontaktowaliśmy się wczoraj (24 czerwca) z urzędem miasta. Dziś magistrat odpowiedział redakcji, że kurtyna zostanie uruchomiona.

W tak upalną aurę przydałoby się też, aby na starówce włączona była fontanna.

Nasi czytelnicy poinformowali Reportera NTR, że fontanna, niestety, nie działa. Ponownie skontaktowaliśmy się z urzędem. Czekamy na odpowiedź.

fot. E.T.

Spółdzielnia zaost
Absolutorium dla Bur