HomeAktualnościNiecodzienny widok przy kinie w Łęczycy! Osobówka zawiesiła się na słupku!

Niecodzienny widok przy kinie w Łęczycy! Osobówka zawiesiła się na słupku!

opel na słupku

Do niecodziennej sytuacji doszło w Łęczycy. Na słupku przy przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Kaliskiej z Wojska Polskiego utknął osobowy opel na poddębickich numerach rejestracyjnych.

– Słyszałem już kilka razy, że kierowcy nie widzą tych słupków. Kiedyś nawet mój znajomy jak jechał od strony Poddębic i skręcając chciał wjechać na parking pod kinem, zatrzymał się na słupkach i poważnie uszkodził sobie drzwi. Ale czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałem – mówi mieszkaniec Łęczycy, który przesłał nam zdjęcie. – Myślę, że kierowca tego opla też jechał od strony Poddębic i przy próbie wjazdu pod kino, zawiesił się na słupku. One są po prostu za niskie i ich nie widać.

Słupki zostały zamontowane z obu stron budynku, w którym jest kino – właśnie przy skrzyżowaniu Kaliskiej z Wojska Polskiego, oraz przy przejściu dla pieszych na Kaliskiej przy zakładzie pogrzebowym właśnie po to, żeby kierowcy przez przejścia dla pieszych nie wjeżdżali pod kino. Jak się okazuje, i tak wjeżdżają, tylko dość często kończy się to uszkodzeniem samochodu.

Koszmarne wiaty. Nie
Duży problem z font
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.