HomeAktualnościNerwy na poczcie z powodu… telewizji

Nerwy na poczcie z powodu… telewizji

kolejka dekoder

Na poczcie w Łęczycy – przy Kaliskiej – od rana ustawiały się kolejki mieszkańców, którzy mają problem z odbiorem niektórych programów telewizyjnych. A że czynne było tylko jedno okienko, petenci swoje musieli odstać.
W województwie łódzkim zmieniono standard nadawania telewizji. Odbiorcy ze starszym telewizorem lub dekoderem zostali bez telewizji. Nawet w miarę nowe telewizory nastrajają tylko kilka kanałów telewizji publicznej. To dość duży problem, zwłaszcza dla telemaniaków.
Na poczcie w Łęczycy od rana były dziś duże kolejki.

Chętni mogą złożyć wniosek o dofinansowanie zakupu dekodera (100 zł) lub nowego telewizora (250 zł). Chętnych nie brakuje, dziś na poczcie zabrakło już dekoderów. Pracownik poczty z wygenerowanym dla odbiorcy kodem na dofinansowanie odsyła do sklepu, lub na pocztę w późniejszym terminie.
Jest duże zamieszanie, a niektórzy głośno krytykują konieczność kupowania dodatkowego urządzenia.

Specjalny kod w postaci wydruku, przekazany przez pracownika Poczty Polskiej jest podstawą do otrzymania dofinansowania w wysokości uzależnionej od rodzaju kupowanego sprzętu. Wnioski można składać we wszystkich urzędach i filiach pocztowych (bez agencji pocztowych).

Czy jest bezpiecznie
Pszczoły na rowerze
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.