HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówNatalia Kukulska i inni ludzie dobrego serca zaangażowali się w akcję pomocy dla małego chłopca z Ozorkowa

Natalia Kukulska i inni ludzie dobrego serca zaangażowali się w akcję pomocy dla małego chłopca z Ozorkowa

alanek kukulska

Robert Banasiak – znany jako Bombel 111 – skontaktował się z Natalią Kukulską, senatorem Arturem Duninem, Marcinem „Różalem” Różalskim – zawodnikiem MMA, zarządem klubu Widzew Łódź i wieloma innymi ludźmi, aby pomóc Alankowi z Ozorkowa. Chłopiec, który urodził się bez gałek ocznych, już niedługo przejdzie kolejną operację w Niemczech.

Zakończyła się zbiórka pieniędzy dla Alanka na operację wszczepienia protez gałek ocznych. 27 września operacja odbędzie się w Götingen w Niemczech.

– Akcję wsparł między innymi znany z klatki KSW zawodnik MMA Marcin Różal Różalski. Natalia Kukulska podarowała swoją płytę, która została zlicytowana za 350 zł. Senator Artur Dunin, który jest zaangażowany w pomoc Alankowi od jego urodzenia, przekazał na licytację pakiet senatorski w skład którego wchodziła Konstytucja RP. Pakiet osiągnął kwotę 300 zł, ale pan Jakub z Łodzi przekazał okrągłe 500 zł. Największym hitem licytacji okazała się wylicytowana przez panią Bogusię z Aleksandrowa Łódzkiego koszulka Widzewa Łódź, którą pan Robert otrzymał od zarządu klubu. Koszulka meczowa Michała Grudniewskiego z nr 2 uzyskała kwotę 3000 zł. W sumie z portalem siepomaga.pl zebrano ponad 8 tys euro – mówi Robert Banasiak, organizator akcji charytatywnej.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przekazali rzeczy na licytację, jak i tym którzy zacięcie licytowali. Więcej o akcji w najbliższym numerze papierowego Reportera.

UDOSTĘPNIJ:
Szczury biegają pod
Niebezpieczne dachow
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.