HomeAktualnościNastolatkowie dźgali widłami bezbronną suczkę! Uwaga drastyczne wideo!

Nastolatkowie dźgali widłami bezbronną suczkę! Uwaga drastyczne wideo!

dźgana suczka

Do internetu trafiło drastyczne wideo z udziałem nastolatków z Podlasia i bezdomnego psa. Na nagraniu widać jak dzieci katują bezbronne zwierzę. A wideo umieścili w sieci. Jest skandaliczne.

Klip przedstawia małego, bezdomnego psa i dwójkę nastolatków. 15-letnią Roksanę i 17-letniego Kacpra. Nastolatkowie dopuszczali się fizycznej przemocy na bezbronnym zwierzęciu. Na wideo widać, jak pies chowa się przed oprawcami i skowyczy. Ci jednak nic sobie z tego nie robią. Chłopak raz po raz dźga psa widłami. Nastolatkowie śmieją się i notorycznie rzucają niecenzuralnymi słowami. Dziewczyna, którą słychać, zachęca chłopaka do zadawania psu kolejnych ciosów.

Badania wykazały, że pies ma liczne obrzęki tkanek miękkich, krwiak na oku, rany kłute i szarpane. Parametry krwi wskazują też na obrażenia wątroby i trzustki. Sunia była pod obserwacją neurologiczną ze względu na uraz głowy. Dwie pierwsze noce przebywała na tlenoterapii ze względu na duszność spowodowaną odmą płuc i obrzękiem krtani. Stan psiaka udało się ustabilizować, zwierzę opuściło szpital i przebywa w domu tymczasowym.

Wideo: (uwaga, drastyczne treści)

https://www.instagram.com/p/CpQxl7qr8_W/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.