HomeAktualnościMoto-Uniejów. Dużo hałasu i dobrej zabawy (zdjęcia, wideo)

Moto-Uniejów. Dużo hałasu i dobrej zabawy (zdjęcia, wideo)

zlot motocyklowy uniejów

Do Uniejowa zjechali motocykliści. Maszyny robią dużo hałasu, ale – jak podkreśla organizator Dariusz Banicki – jest przy tym dużo dobrej zabawy. Wisienką na torcie była parada jednośladów.

– Odbyły się konkursy na najdłuższą brodę, najdłuższe wąsy, wybrano najstarszego motocyklistę i długodystansowca, czyli kierowcę, który przyjechał na dzisiejszą imprezę z najdalej oddalonego zakątka Polski od Uniejowa. Na rozpoczęcie sezonu przyjechały zarówno nowoczesne motocykle przeróżnych marek, motocykle terenowe, piękne choppery i quady. Była również słynny trajka Marynarza z Ozorkowa. Parada motocyklowa wiodła trasą przez Kuczki, Wilamów, Czepów, Orzeszków i z powrotem do Uniejowa – relacjonuje Robert Banasiak.

Impreza objęta jest patronatem burmistrza Józefa Kaczmarka.

Warto wspomnieć, że już niedługo Uniejów znów znajdzie się na liście zlotów motocyklowych. Na początku wakacji odbędzie się trzydniowy zlot u Banity i amatorska gala MMA motocyklistów w Felicjanowie koło Uniejowa.

Jedną z największych atrakcji zlotu mają być walki w oktagonie, czyli Amatorska Gala MMA Motocyklistów organizowana wspólnie z Amatorską Ligą MMA i Polskim Związkiem MMA.

Impreza odbędzie się w dniach 30 czerwca – 2 lipca, a w jej programie jest m.in.: piątkowy ,,Wieczór Banity” z zastawionym szwedzkim stołem, sobotnia ,,Parada świateł wśród gwiazd”. Organizator zapewnia, że jak zawsze dla uczestników zlotu przygotowane zostaną okolicznościowe blachy, koszulki, naklejki i inne niespodzianki.

zdjęcia, wideo – Robert Banasiak
Duże problemy z wyk
Majówka z grillem.
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.