HomeAktualnościMogło dojść do tragedii! Układali kamienie na torach

Mogło dojść do tragedii! Układali kamienie na torach

kamienie na torach

Do niebezpiecznej sytuacji mogło doprowadzić zachowanie czworga 12-letnich dzieci, które na szynach kolejowych układały kamienie. Nieletni przez nieodpowiedzialne zachowanie narazili na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i bezpieczny przejazd pociągów. Teraz sprawa trafi pod ocenę Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Zgłoszenie o tym, że na torowisku w okolicy przecięcia linii kolejowych relacji Opoczno-Tomaszów Mazowiecki przebywa czworo dzieci, dyżurny opoczyńskiej policji otrzymał 14 czerwca 2022 roku o godzinie 15:45. Na miejsce został skierowany patrol policji. Okazało się, że czworo 12- latków, chłopcy oraz dziewczynka, układali na torowisku w tym na szynach kamienie. Ich niebezpieczną zabawę na szczęście zauważył patrol SOK. W rozmowie z policjantami, dzieci przyznały, że chciały zobaczyć, co się stanie w momencie, kiedy po kamieniach przejedzie pociąg. Nastolatkowie nie zdawali sobie sprawy z niebezpieczeństwa na jakie siebie narazili. Dodatkowo taka nieodpowiedzialna zabawa mogła doprowadzić do wypadku kolejowego.

Dzieci zostały przekazane pod opiekę rodziców. Zgodnie z obowiązującymi przepisami sprawa zostanie skierowana pod ocenę Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Opocznie.

UDOSTĘPNIJ:
Celowa akcja "antypi
Boże Ciało w Spyci
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.