HomeAktualnościMieszkańcy się denerwują! Nie da się po czymś takim iść…

Mieszkańcy się denerwują! Nie da się po czymś takim iść…

chodnik słowackiego

Do redakcji napisali mieszkańcy Ozorkowa, którzy skarżą się na fatalny stan chodnika przy ul. Słowackiego. Przypomnijmy, że niedawno pisaliśmy o planach remontów chodników w mieście i budowie nowych trotuarów.

Plany miasta spotkały się z zadowoleniem, ale tylko tam, gdzie mają być realizowane takie inwestycje. Oto treść maila przesłanego na redakcyjną pocztę.

„W imieniu mieszkańców ulicy Słowackiego w Ozorkowie proszę o publikację załączonych zdjęć. Chodnik na naszej ulicy jest w stanie opłakanym. Niemal na  całej długości jest tak pozarywany, że jest niżej niż jezdnia, co w przypadku deszczowej pogody uniemożliwia poruszenie się po nim. Do tego tak krzywy, że trzeba bardzo uważać, żeby chodząc nie złamać sobie nogi. W wielu miejscach po prostu należy iść po jezdni. Na odcinku od ulicy Żwirki do drogi krajowej jest porośnięty trawą i momentami po prostu go nie ma. Miło nam czytać informacje o planowanych remontach chodników w mieście, więc dołączamy prośbę o uwzględnienie i naszej ulicy”.

Do sprawy powrócimy w papierowym „Reporterze”.

Czas na podsumowanie
Jak w kalejdoskopie!
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.