HomeAktualnościMieszkańcy osiedla przy Armii Krajowej w Ozorkowie zaskoczeni!

Mieszkańcy osiedla przy Armii Krajowej w Ozorkowie zaskoczeni!

zaskoczenie na armii krajowej

Mieszkańcy tej części Ozorkowa doczekali się wreszcie wiaty przystankowej, która została ustawiona przy ul. Armii Krajowej. Jednak radość miesza się z dużym zaskoczeniem. Dlaczego?

– Ustawili nam przystanek, który wygląda fatalnie. Jest cały pomazany i nie został w ten sposób potraktowany już po ustawieniu go przy ulicy. Po prostu w takim stanie został przywieziony na osiedle – mówi jedna z zaskoczonych mieszkanek, która skontaktowała się z „Reporterem”. – Wielu mieszkańców tego nie rozumie. Jeśli już stawiają wiatę, to powinni ją chociaż odmalować.

O pomazanym przystanku rozmawialiśmy z Jakubem Jarosikiem, naczelnikiem wydziału polityki przestrzennej w UM w Ozorkowie.

– Przyznam, że nie miałem wcześniej wiedzy o tym, aby pomazany przystanek został ustawiony przy Armii Krajowej. Oczywiście, albo zostanie wymieniony lub też odnowiony.

Mieszkańcy informują też o niebezpiecznym przejściu przez ulicę. Brakuje pasów.

– Na ulicy powinno zostać odmalowane przejście dla pieszych – słyszymy na osiedlu od mieszkańców. – Przy przystanku przydałby się kosz na śmieci.

O ile z koszem – jak się dowiedzieliśmy w urzędzie – nie ma problemów, to z pasami sprawa nie jest już taka prosta.

– Na pewno musimy przeanalizować kwestię wymalowania na Armii Krajowej przejścia – dodaje naczelnik Jarosik. – Zobaczymy…

I znów ta Kaliska!
Zginęli motocykliś
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.