HomeAktualnościMieli ogromne szczęście. Pijany kierowca bmw uderzył w słup, który runął na auto!

Mieli ogromne szczęście. Pijany kierowca bmw uderzył w słup, który runął na auto!

bmw w słup

Opoczyńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w w miejscowości Kamień. Pijany kierowca wjechał w słup oświetleniowy. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 12 czerwca 2022 roku, o godzinie 19:00 w miejscowości Kamień w gminie Sławno. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letni kierowca bmw, jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. W wyniku zdarzenia kierujący oraz pasażerka bmw karetkami pogotowia zostali przetransportowani do szpitali w Opocznie i Tomaszowie Mazowieckim. Na szczęście obrażenia 30-letniego kierowcy nie wymagały hospitalizacji. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Pasażerka z urazem kończyn została w szpitalu.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu ustalili, że 30-latek kierował samochodem mając w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Policjanci na miejscu wypadku wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną. Mundurowi zatrzymali kierowcy bmw prawo jazdy.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, 30-latkowi grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo kierujący pojazdem w stanie nietrzeźwości musi się liczyć z dolegliwymi konsekwencjami finansowymi.

UDOSTĘPNIJ:
Na tężnię trzeba
Czy w Ozorkowie wzro
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ