HomeWarto przeczytaćMatka z dzieckiem poprosiła o pomoc policjantów z grupy Speed. 5-miesięczna Zuzia przejechała się radiowozem

Matka z dzieckiem poprosiła o pomoc policjantów z grupy Speed. 5-miesięczna Zuzia przejechała się radiowozem

zuzia w radiowozie

Z nietypową prośbą zwróciła się mieszkanka województwa łódzkiego do funkcjonariuszy grupy SPEED KWP w Łodzi, którzy na remontowanym odcinku autostrady A-1 realizowali czynności związane z obsługą zdarzenia drogowego. Uśmiech jej córeczki był bezcennym podziękowaniem.

22 września 2021 roku kilka minut po godz. 18 .00 do policjantów pełniących służbę na  odcinku autostrady A-1 , na terenie powiatu piotrkowskiego,  podeszła młoda mama z 5 miesięcznym dzieckiem w tzw. nosidełku. Poprosiła o udzielenie jej pomocy. Jak się okazało mama i jej pociecha jechały pojazdem , który w korku uległ awarii.

Kobieta usunęła swój samochód z drogi i oczekując na pomoc rodziny zobaczyła niedaleko radiowóz policyjny. Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne w jej aucie bardzo szybko zrobiło się zimno.

Skierowała się do policjantów prosząc ich o pomoc i możliwość  schronienia a także  ogrzania niemowlaka we wnętrzu radiowozu. Po kilkunastu minutach na miejsce przyjechał  tata 5 miesięcznej dziewczynki, który zaopiekował się rodziną.

UDOSTĘPNIJ:
W mieszkaniu w Łęc
Radny ponownie kryty
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.