HomeAktualnościMatka miała ponad 2 promile, ojciec prawie 3,5. Dziecko zostało odebrane rodzicom

Matka miała ponad 2 promile, ojciec prawie 3,5. Dziecko zostało odebrane rodzicom

pijana matka

Kompletnie pijani rodzice sprawowali opiekę nad 5-letnim synem. Dzieckiem zaopiekowała się znajoma rodziny. Sprawą zajmie się sąd. Śledczy sprawdzają również czy nie doszło do narażenia małoletniego na utratę zdrowia lub życia.

21 listopada 2023 roku dyżurny policji otrzymał informację, że na terenie gminy Masłowice nietrzeźwi rodzice sprawują opiekę nad swoim małoletnim synem. O sytuacji zaalarmowali pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Opiekunowie dziecka na miejscu zostali przebadani policyjnym alkomatem i okazało się, że 47-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie a 33-latek prawie 3,5 promila. W tym stanie zajmowali się swoim dzieckiem. Na szczęście chłopcu nic się nie stało, pieczę nad nim przejęła znajoma rodziny. Śledczy sprawdzają, czy nie doszło do narażenia małoletniego na utratę zdrowia lub życia. Informacja została również przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Radomsku, który zdecyduje w kwestii opiekuńczo – wychowawczej tej rodziny.
Policjanci przypominają, że rodzice zobowiązani są względem swoich dzieci do sprawowania nad nimi opieki, czuwania nad ich zdrowiem i bezpieczeństwem.

UDOSTĘPNIJ:
29-latek ugodził no
W Biedronce pojawił
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.