HomeSzokująceMakabra! Zakopał 4-letnią dziewczynkę!

Makabra! Zakopał 4-letnią dziewczynkę!

zakopał dziewczynkę

36-letni Ivon Adams powiedział żonie, że przy ogrodzeniu obok starego domu zakopał połamaną gałąź. Tymczasem było to ciało 4-letniej Atheny Brownfield, którą się opiekował. Wcześniej pobił dziewczynkę do nieprzytomności.

Czteroletnia Athena Brownfield była poszukiwana od 10 stycznia. Wtedy listonosz natknął się na jej 5-letnią siostrę, błąkającą się bez opieki przed domem w mieście Cyril w stanie Oklahoma.

Policja zatrzymała opiekunów dzieci – 36-letniego Ivona Adamsa i jego żonę, 31-letnią żonę Alysię Adams. Potem śledczy odnaleźli ciało 4-latki, które było pochowane 20 km od jej domu.

Ivon Adams miał przed śmiercią pobić 4-latkę do nieprzytomności, a następnie zakopać „przy ogrodzeniu” na posesji obok ich starego domu w Rush Springs. Do makabry miało dojść jeszcze w Boże Narodzenie 2022 roku.

Ivon i Alisia nie byli rodzicami Atheny, zajmowali się nią od roku jako opiekunowie. Powiedział o tym anonimowo biologiczny ojciec zamordowanej 4-latki w stacji Fox News. Wraz z biologiczną matką współpracują ze służbami w sprawie śmierci dziecka. Motywy zabójstwa 4-latki pozostają nieznane.

UDOSTĘPNIJ:
Ciało w walizce
Szok! Ksiądz przez
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.