HomeAktualności z regionuPowiat poddębickiLodowisko przy Termach Uniejów otwarte

Lodowisko przy Termach Uniejów otwarte

lodowisko uniejów

Lodowisko Sirka Uniejów przy kompleksie „Termy Uniejów” zostało otwarte!

Lodowisko otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 11.15-21.30, w weekend w godz. 10.00-21.30.

Zasady bezpieczeństwa związane z COVID-19:

Na terenie lodowiska obowiązują ograniczenia i zalecenia właściwe dla aktualnie ogłoszonych zasad przebywania w miejscach publicznych.

❗dystans – w trosce o bezpieczeństwo wszystkich klientów obiektu, wprowadzono limit osób przebywających na lodowisku w tym samym czasie. Na jedną osobę przypada 10 mkw. powierzchni tafli, co daje 80 wejść na godzinę. Zarówno w czasie jazdy na łyżwach, oczekiwania na wejście, jak i korzystania z szatni należy zachować bezpieczny dystans co najmniej 1,5 m od siebie.

❗dezynfekcja – na terenie lodowiska bezwzględnie obowiązuje dezynfekcja rąk. Miejsca, w których znajduje się płyn dezynfekujący wskazują pracownicy obsługi.

❗zasłanianie ust i nosa – na terenie lodowiska obowiązuje nakaz noszenia maseczki (szatnie, poczekalnia), na tafli lodowej jest to zalecane.

Z myślą o zapewnieniu możliwości zachowania bezpiecznego dystansu także w czasie przed i po jeździe na łyżwach, powiększono szatnię w obiekcie. Dodatkowo, zalecane jest pozostawienie jednego wolnego miejsca siedzącego pomiędzy osobami przebywającymi w szatni.

⛸ Zaleca się korzystanie z własnych łyżew, jednakże obuwie do jazdy można też wypożyczyć na miejscu, jeśli nie posiadają Państwo własnej pary.

🌐 Wszystkie szczegółowe informacje oraz komunikaty dotyczące działalności obiektu znajdą Państwo na stronie Facebook, pod linkiem: www.fb.com/Lodowisko-Sirka-Uniejow👉  

lub uzyskają telefonicznie pod numerem:  509 402 304

TAGI POSTU:
UDOSTĘPNIJ:
Jarmark Świąteczny
Kontrola RIO. Czy st
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Sorry, the comment form is closed at this time.