HomeAktualnościŁęczycki magistrat wybrał wykonawcę remontu, który… zmienił profil działalności

Łęczycki magistrat wybrał wykonawcę remontu, który… zmienił profil działalności

urząd w łęczycy

Na osiedlu Kwiatowym w Łęczycy ma być wykonany remont uliczek. Planuje się też modernizację ul. Wiejskiej. Wykonawca został wyłoniony, jednak…

W pierwszym kwartale bieżącego roku, w związku z zamiarem podjęcia remontu ulicy Wiejskiej i dróg na osiedlu Kwiatowym miasto ogłosiło zapytania ofertowe na wykonanie projektu przebudowy dróg osiedlowych oraz opracowania dokumentacji na rozbudowę ulicy Wiejskiej. Zgodnie z określonym ogłoszeniu terminem, do końca kwietnia wpłynęło kilka ofert na wykonanie obu zadań, z których wyłoniono najkorzystniejsze. Zwracamy się z pytaniem do urzędu miejskiego, kiedy miasto planuje rozpoczęcie inwestycji drogowych?

„Unieważniono postępowanie przetargowe dotyczące zaprojektowania remontu osiedla Kwiatowego, ponieważ wykonawca odmówił podpisania umowy z powodu zmiany profilu prowadzonej działalności. Ogłoszone zostało nowe postępowanie. W przypadku ulicy Wiejskiej termin realizacji zadania wyznaczony jest do końca bieżącego roku” – czytamy w odpowiedzi nadesłanej z urzędu miasta.

Zatrzymany mąż kob
Garstka spółdzielc
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.