HomeDramatKoszmarny wypadek! Nie udało się uratować kierowcy busa

Koszmarny wypadek! Nie udało się uratować kierowcy busa

śmiertelny wypadek

Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają wszystkie okoliczności jakie doprowadziły do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Do tego tragicznego zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 74 pomiędzy Paradyżem, a Solcem.

Dyżurny opoczyńskiej policji został zaalarmowany o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów busa marki renault oraz ciężarowego renault z naczepą.
Na miejscu pracowały wszystkie służby. Ratownicy medyczni z opoczyńskiego szpitala, przez kilkadziesiąt minut reanimowali 38-letniego kierowcę busa. Na miejsce został także ściągnięty śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety pomimo wysiłków medyków, życia kierowcy nie udało się uratować. Policjanci, pod nadzorem obecnego na miejsca prokuratora, zabezpieczyli ślady, ustalili i przesłuchali świadków zdarzenia. Szczegółowe oględziny miejsca wypadku przez technika kryminalistyki oraz szereg innych czynności jakie policjanci wykonali na miejscu,  mają pomóc ustalić przyczynę wypadku. Na chwilę obecną wiemy, że kierowca busa z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się czołowo z jadącym samochodem ciężarowym. Siła uderzenia była tak mocna, że bus kilka razy obrócił się na drodze, a następnie wjechał do przydrożnego rowu.  
To już kolejny tak tragiczny wypadek na drogach regionu. Dwa dni temu na drodze krajowej numer 48 zginął 23- letni strażak Ochotniczej Straży Pożarnej.

UDOSTĘPNIJ:
Makabra! Zwęglone c
Gruzini działali me
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ