HomeAktualnościKorty „na pół gwizdka”. Czy tak będzie też w wakacje?

Korty „na pół gwizdka”. Czy tak będzie też w wakacje?

korty ziemne

Od kilku dni miejskie korty tenisowe przy ulicy Dworcowej w Łęczycy otwierane są popołudniami dla mieszkańców. Można z nich korzystać od 16 do 20 od poniedziałku do piątku, w weekendy od 15 do 20. To pierwszy sezon, kiedy korty nie są czynne cały dzień.

W ciągu roku szkolnego pewnie to słuszna koncepcja – dzieci i młodzież od rana są w szkole a dorośli amatorzy tenisa ziemnego w większości pewnie pracują, dlatego chętnych na grę do południa dużo by nie było. Inaczej może być w wakacje. Czy godziny funkcjonowania kortów będą inne?

„Jak przekazuje dyrektor Jednostki Budżetowej „Zieleń Miejska” Adam Kujawa na tę chwilę nie są przewidywane zmiany godzin funkcjonowania kortów tenisowych ze względu na to, że animatorzy nie zgłaszali takiej potrzeby. Korty czynne są codziennie w godzinach 16:00-20:00 a w okresie wakacyjnym, tj. w lipcu i w sierpniu czynne będą w godzinach 16:00 – 21:00. Jeżeli zaistnieje potrzeba wcześniejszego otwarcia kortów, będzie rozważona zmiana godzin funkcjonowania obiektu” – odpowiada urząd miejski w Łęczycy.

Zabił rowerzystę!
Na placu Tadeusza Ko
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.