HomeWarto przeczytaćKoncert Roksany Węgiel na zakończenie wakacji w łódzkiej Manufakturze

Koncert Roksany Węgiel na zakończenie wakacji w łódzkiej Manufakturze

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. W piątek (3 września) o godz. 18:00 wystąpi w rotundzie galerii handlowej Manufaktura.

Początek roku szkolnego to dla wielu koniec beztroski. Aby umilić powrót do codziennych obowiązków i odpowiednio uczcić koniec wakacji, Manufaktura zaprasza na koncert Roksany Węgiel – zwyciężczyni 1. edycji muzycznego show „The Voice Kids” i programu tanecznego „Dance, Dance, Dance”.  W 2018 roku zdobyła pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Utwór, który wtedy wykonała, Anyone I Want to Be, pobił rekordy popularności w serwisie YouTube – teledysk obejrzało ponad 50 milionów ludzi. 

Nie wszyscy wiedzą, że zanim zajęła się profesjonalnym śpiewem, trenowała gimnastykę artystyczną, taniec towarzyski i judo. Występ Roksany Węgiel z pewnością pomoże gładko przejść przez trudy początku roku szkolnego. Koncert będzie miał charakter częściowo zamknięty – w rotundzie galerii handlowej wygrodzona zostanie strefa dla publiczności, 400 miejsc siedzących. 

Reklama w kościele.
Pobili na śmierć.
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.