HomeAktualności z regionuKomendant się zdenerwował i pisze do dyrektora

Komendant się zdenerwował i pisze do dyrektora

komendant olczyk

Już nie tylko radna miejska Agata Szkop pisze do Zarządu Dróg Powiatowych w Łęczycy o zrobienie porządku na ulicy Belwederskiej. Kilka dni temu także ze straży miejskiej w Łęczycy wyszło pismo w sprawie wykonania niezbędnych prac porządkowych.

Przy ulicy Belwederskiej porządek to mocno wątpliwa sprawa. Trawa przy drodze nie jest wykoszona, na chodnikach i jezdni zalega piach. Mieszkańcy zwracają na to uwagę i pytają, kiedy ZDP zajmie się Belwederską.

– Zarząd Dróg Powiatowych w Łęczycy w rozmowie telefonicznej tłumaczył, że ma dużo pracy na drogach na terenie powiatu. Nikt nie twierdzi, że jest inaczej, ale administrowana przez ZDP ulica Belwederska w Łęczycy także powinna być zadbana. Mieszkańcy zwracają uwagę na wysoką trawę przy przejściach dla pieszych przed rozwidleniem z Lotniczą, na brudne chodniki i piach zalegający na jezdni, głównie przy wyjeździe spod cmentarza na ulicę Belwederską – wymienia Tomasz Olczyk, komendant straży miejskiej w Łęczycy. – Rozmawiałem z dyrektorem ZDP w tej sprawie, ale wysłaliśmy także pismo z prośbą o podjęcie prac porządkowych.

W sprawie ulicy Belwederskiej wielokrotnie apelowała już radna Agata Szkop. Ostatnio, także pisemnie.

UDOSTĘPNIJ:
37-latka zjechała z
Tragiczny sezon moto
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.