HomeAktualnościKolejne centrum handlowe w mieście! Kiedy na zakupy do N-Parku w Ozorkowie?

Kolejne centrum handlowe w mieście! Kiedy na zakupy do N-Parku w Ozorkowie?

n-park w ozorkowie

Inwestor z Warszawy reklamuje centra jako N-Parki. Właśnie tego typu obiekt ma powstać przy ul. Konstytucji 3 Maja w Ozorkowie. Powierzchnia najmu to 8 tysięcy mkw. Liczba miejsc parkingowych: 150. Przewiduje się udostępnienie kilkunastu pawilonów handlowych.

O planowanej inwestycji przy Konstytucji 3 Maja „Reporter” pisał jako pierwszy już w ub. roku. Wtedy teren był równany i porządkowany. Wcześniej na działce funkcjonował zakład mięsny i ubojnia.

Niedawno rozmawialiśmy z mieszkańcami, którzy tuż przy planowanym centrum handlowym mają garaże.

– Nie powiem, że jesteśmy zadowoleni. Obawiamy się korków i blokowania przez zmotoryzowanych klientów uliczki. Ale podobno wjazd ma być zrobiony z drugiej strony, a tu będzie tylko droga dla dostawców – usłyszeliśmy.

Przy Konstytucji mieszkańcy z reguły cieszą się z przyszłego N-Parku. Jak łatwo się domyślić, obawy mają sklepikarze.

Inwestor tak reklamuje centrum na swojej stronie internetowej.

„Doskonałe położenie N-Parku przy największym osiedlu zabudowy wielorodzinnej i w niedalekiej odległości od stacji PKP Ozorków Nowe Miasto, sprawi że będzie to park handlowy adresowany zarówno do mieszkańców jak i do klientów tranzytowych. Powierzchnia N-Parku to 8 000 m2, która skoncentruje 14 najemców”.

Otwarcie N-Parku planowane jest w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Co to takiego N-Park? Jak można przeczytać w reklamie inwestora…

„to miejsce codziennych, wygodnych zakupów w sąsiedztwie domu. Jego idea opiera się na bliskości, dostępności i oszczędności czasu. Kompaktowy park handlowy realizuje wszystkie podstawowe potrzeby zakupowe klienta w głównych kategoriach, które uzupełnia oferta specjalistyczna. Kluczowe branże dla formatu to spożywcza, moda rodzinna, akcesoria, zdrowie i uroda. W zależności od lokalizacji i potrzeb klientów poszerzamy ofertę o elektronikę, wyposażenie wnętrz czy segment hobby. Format dopełniają usługi i gastronomia. W N-Parkach w największych miastach wprowadzamy kluby fitness, usługi medyczne czy stację benzynową”.

Tyle reklama. Funkcjonalność tego obiektu zweryfikuje życie.

W Ozorkowie będzie to drugi duży kompleks handlowy. Pierwsze centrum powstało przy Południowej i cieszy się sporym powodzeniem.


Obawy związane z planowanym centrum handlowym mają właściciele garaży
Indianie już w kwie
Na „Osiedlu Kwiato
2 komentarze
  • Adam / 27 marca 2023

    właściciele garaży mają obawy , kto pozwolił Ozorków zabudowywać tymi blaszakami ?

  • Jurek / 27 marca 2023

    Zobaczcie ile prywatni mogą zbudować a burmistrz z PiSu tereny posprzedawał jakie miał i nawet pół mieszkanie nie wybudował na wynajem dla mieszkańców , taka sytuacja , prywatny może , publiczny nic nie UMI