HomeAktualnościKolejna tragedia w tej samej gminie! Straszna śmierć rolnika!

Kolejna tragedia w tej samej gminie! Straszna śmierć rolnika!

zginął rolnik

Do kolejnego tragicznego zdarzenia doszło w gminie Góra św. Małgorzaty. W miejscowości Karsznice ciągnik przygniótł 42-letniego mężczyznę. Przypomnijmy, że pod koniec ub. roku też w tej samej gminie zginął rolnik.

Do wypadku w Karsznicach doszło podczas prac naprawczych traktora. Ciągnik rolniczy zsunął się, przygniatając 42-latka. Odstąpiono od resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.

Na miejscu pracowały trzy zastępy z KP PSP, policjanci oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Okoliczności wypadku bada łęczycka policja pod nadzorem prokuratury.

W połowie listopada ub. roku również w gm. Góra św. Małgorzaty doszło do dramatu. Mężczyzna ciągnikiem rolniczym przy wykorzystaniu rozrzutnika rozwoził obornik na pole. Służby powiadomił świadek, którego zaniepokoił unieruchomiony od dłuższego czasu pojazd z włączonym silnikiem i pracującą maszyną. Kiedy podszedł do pojazdu zobaczył ciało sąsiada przy włączonym wałku przekaźnika, pomiędzy ciągnikiem a rozrzutnikiem.

– Najprawdopodobniej w wał maszyny zaplątało się najpierw ubranie, a pracujące urządzenie pociągnęło ciało rolnika – powiedział nam wówczas asp. sztab. Mariusz Kowalski, oficer prasowy KPP w Łęczycy.

Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon 39-latka.

W Łęczycy śmieją
Lesbijki w centrum P
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.