HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówKierowcy zaskoczeni decyzją. Dlaczego nie można parkować przy pl. Jana Pawła II?

Kierowcy zaskoczeni decyzją. Dlaczego nie można parkować przy pl. Jana Pawła II?

zakaz parkowania

Wokół placu Jana Pawła II w Ozorkowie zawieszone zostały informacje o jutrzejszym zakazie parkowania w tym miejscu samochodów. Zakaz związany jest z piknikiem współorganizowanym przez miejscowy magistrat i urząd marszałkowski w Łodzi.

– Zakaz ma obowiązywać od wczesnych godzin porannych do godz. 22. To dla nas spore utrudnienie. Wcześniej na placu organizowane były przeróżne imprezy, jednak kierowcy mogli parkować przy placu. Skąd więc teraz ten zakaz? Czy stojące przy placu samochody naprawdę aż tak bardzo przeszkadzałyby podczas tego pikniku? – pyta jeden z kierowców.

O pytaniach ze strony zmotoryzowanych lokatorów kamienic przy pl. Jana Pawła II poinformowaliśmy burmistrza Jacka Sochę. Przy okazji zapytaliśmy, czy decyzja o zakazie została podjęta przez urząd miasta, czy też przez urząd marszałkowski.

– To była nasza wspólna decyzja – odpowiada włodarz Ozorkowa. – Muszą być na parkingach przy placu zapewnione miejsca dla delegacji z Łodzi, pana marszałka, obsługi. Myślę, że mieszkańcy zrozumieją taką potrzebę.

Organizatorzy przepraszają za niedogodności.

UDOSTĘPNIJ:
OPK nie może się p
Spotkanie z mistrzem
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.