HomeAktualnościKierowca wypadł z auta! Nie udało się go uratować

Kierowca wypadł z auta! Nie udało się go uratować

dachowanie

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Radoszewicach. Fiat stilo, kierowany przez 58-latka, dachował. Kierowca wypadł z pojazdu. Pomimo udzielonej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia.

4 stycznia 2023 roku około godziny 15:10 dyżurny pajęczańskiej policji otrzymał zgłoszenie, o zdarzeniu drogowym w miejscowości Radoszewice. Na miejsce natychmiast wysłał policjantów ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 58-letni mieszkaniec gminy Siemkowice, kierując fiatem stilo z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. W trakcie zdarzenia kierujący wypadł z auta. Na skutek poniesionych obrażeń, pomimo reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Wszystkie czynności prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu.

Policja apeluje o rozsądek i ostrożność! Należy bezwzględnie przestrzegać obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Zawsze za kierownicę pojazdu należy wsiadać wypoczętym, nie lekceważyć złego samopoczucia, które ma istotne znaczenie na bezpieczne kontynuowanie jazdy. Zmienne warunki pogodowe o tej porze roku są sygnałem dla kierujących, że musimy jeździć wolniej i ostrożniej. To co dzieje się na drodze zdecydowanie zależy od nas samych.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.