HomeAktualnościJuż niedługo ferie. Jakie atrakcje w Łęczycy?

Już niedługo ferie. Jakie atrakcje w Łęczycy?

ferie zimowe łęczyca

Ferie zimowe startują 14 lutego. Dom Kultury oraz MiPBP przygotowały ciekawe propozycje dla dzieci, które ten czas zamierzają spędzić w mieście.

W zimową przerwę feryjną Dom Kultury zapraszamy dzieci do odwiedzenia drugiej strony świata czyli Australii – uczestnicy zajęć przekonają się, jak to jest widzieć wszystko do góry nogami, dowiedzą się jak odkryto ten kontynent, poznają rdzennych mieszkańców Australii i ich sztukę, stworzą swoją własną Wielką Rafę Koralową, spotkają kangury i misie koala, pobawią się na wspak oraz jak prawdziwi odkrywcy – zwiedzą renesansowe Miasto Przygód – MANDORIĘ. Ferie organizowane są dla dzieci w wieku 6-13 lat w dwóch turnusach – I tydzień 14-18 lutego, II tydzień 21-25 lutego br. – zajęcia w obu tygodniach są takie same, zapisać można dziecko tylko na jeden wybrany tydzień – liczba miejsc ograniczona! Zapisy w sekretariacie DK – karty zgłoszenia oraz wymagane oświadczenia do pobrania na miejscu. Szczegóły w regulaminie a pytania można kierować telefonicznie (24 721 03 49).

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy przy ul. Marii Konopnickiej 11 A zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach organizowanych podczas ferii zimowych 2022. W programie: akcja czytelnicza z okazji Walentynek, budowanie i programowanie z wykorzystaniem klocków Lego WeDo 2.0, programowanie z wykorzystaniem gry edukacyjnej „Scottie Go!”, rysowanie długopisem 3D, teatrzyk kukiełkowy, warsztaty artystyczne oraz różnego rodzaju gry i zabawy. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży MiPBP w Łęczycy przy ul. Marii Konopnickiej 11 A, tel. 24 388 11 88.

Czy rolnicy skorzyst
Do szpitala z dzieck
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.