HomeDla niejJakie paznokcie na Wielkanoc?

Jakie paznokcie na Wielkanoc?

paznokcie na wielkanoc

Nowy, wiosenny sezon już się rozpoczął. Wiemy, o jakie cięcia będziemy prosić fryzjerów, jakie kolory będą rządzić na ulicach i na jakie ubrania zwracać uwagę. A co jeśli chodzi o paznokcie? Tradycyjnie podczas tegorocznej Wielkanocy będziemy sięgać po jasne kolory – pastelowe żółcie, róże czy fiolety. To jednak nie wszystko. Oprócz słodkich pasteli na naszych paznokciach zawitają najmodniejsze odcienie sezonu. Mowa oczywiście przede wszystkim o intensywnej zieleni, czyli tzw. Bottega Green. Zamiast całych paznokci, będziemy nią malować jedynie końcówkę w odświeżonej wersji french manicure – informuje Kobieta.pl. 

Lakiery w prześwitujących kolorach beżu, różu czy bieli to absolutny hit na Wielkanoc. Są nie tylko niezwykle eleganckie, ale też ponadczasowe i uniwersalne.

Stylistki z salonów Eyebar chętnie sięgają zarówno po delikatne róże i maślane żółcie, jak i bardziej wyraziste propozycje. Wśród swoich ulubionych nowości wymieniają premierową kolekcję OPI x Xbox. To aż 12 kolorów czerpiących z barwnego świata… gier komputerowych. Od pastelowej matchy, przez lśniącą karmazynową czerwień, perłowy niebieski i hipnotyzującą szałwię – każdy lakier zaprezentuje się doskonale zarówno na długich, jak i na krótkich paznokciach.

UDOSTĘPNIJ:
Jak pozbyć się chw
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.