HomeKraj i ŚwiatHorror 9-latka! Trzymany był w kojcu dla psów!

Horror 9-latka! Trzymany był w kojcu dla psów!

chłopiec w kojcu

Prawdziwe piekło przez wiele miesięcy przeżywał 9-latek z Karoliny Północnej (USA). Chłopiec przetrzymywany był w zamkniętym na kłódkę kojcu dla psów, który znajdował się poza domem. Policji udało się go uratować, a troje członków jego rodziny zatrzymano.

Ta trudna do wyobrażenia historia wydarzyła się w miejscowości Lexington w amerykańskim stanie Karolina Północna. Jak podało biuro szeryfa hrabstwa Davidson, 19 października anonimowy mieszkaniec okolicy zawiadomił służby, że na jednej z posesji znajduje się zamknięty w kojcu dla psów chłopiec w wieku ok. 9-10 lat.

Chłopiec przetrzymywany był w kojcu zamykanym na kłódkę. Gdy go uratowano, nie miał na sobie butów, a ubrany był jedynie w spodnie i cienką bluzę (temperatura na dworze była ujemna). W środku znaleziono też wilgotną odzież i małą lampkę na baterię.

Według ustaleń służb chłopiec miał powiedzieć, że od kilku miesięcy mieszka w kojcu, bo „nie ma dla niego miejsca w domu”. Ojciec i macocha dziecka – jako jego prawni opiekunowie – zostali oskarżeni o znęcanie się nad nim. 

Chciał wysadzić bl
Szokujące zachowani
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.