HomeAktualności z regionuGroził ekspedientce nożem i młotkiem! Sprawca rozboju w Łęczycy zatrzymany

Groził ekspedientce nożem i młotkiem! Sprawca rozboju w Łęczycy zatrzymany

Dziś jeden z mieszkańców  Łęczycy usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W sylwestra o godzinie 6.30 zakapturzony, około 30 letni mężczyzna wszedł do jednego ze sklepów na terenie miasta i sterroryzował ekspedientkę. Strasząc ją nożem i … młotkiem zażądał opróżnienia sklepowej kasy, oddania telefonu komórkowe oraz kluczy do sklepu. Wystraszona ekspedientka wykonała polecenie agresora a ten miał czas na ucieczkę.

– Kiedy sprawca rozboju wyszedł ze sklepu, zamknął drzwi na klucz, po czym wyrzucił go razem z telefonem ekspedientki tak, by nie mogła wezwać pomocy. Dopiero po kilkunastu minutach jeden z klientów, gdy nie mógł dostać się do sklepu, przez szybę zauważył  ekspedientkę i wezwał pomoc – relacjonuje Andrzej Pankiewicz, szef Prokuratury Rejonowej w Łęczycy. – Mężczyzna dziś usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Jak udało nam się dowiedzieć, mieszkaniec Łęczycy ze sklepu ukradł ponad 4 tysiące złotych. Nie było to jedyne jego przewinienie. Przyznał się również, że na terenie Łęczycy dokonał kradzieży z włamaniem.

UDOSTĘPNIJ:
Życiówki skoczków
Wybuch gazociągu! S
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ