HomeAktualnościDwa śmiertelne wypadki!

Dwa śmiertelne wypadki!

policja

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznych wypadków. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznych wypadków, do których doszło 18 kwietnia 2022 roku na terenie powiatu łowickiego. Tuż po godzinie 10:00 dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Karsznicach Dużych. Niezwłocznie na miejsce zostali skierowani policjanci z łowickiej drogówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem astrą 19-letnia mieszkanka powiatu łowickiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu peugeotowi, którym kierował 31-letni mieszkaniec Koła. Na skutek zdarzenia śmierć poniósł pasażer opla. To 44-latek z powiatu łowickiego. Kierujący byli trzeźwi.

Do drugiego wypadku doszło przed godzina 22:00 na drodze krajowej numer 14 w Łowiczu. Kierujący bmw 24-letni mieszkaniec Łowicza wyjeżdżając z ulicy Blich nie ustąpił pierwszeństwa jadącej krajową czternastką toyocie, którą kierował 27-letni sochaczewianin. W wyniku wypadku kierujący bmw poniósł śmierć na miejscu. Kierujący toyotą był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli miejsca zdarzeń, wykonali oględziny, ustalili świadków, czynności były prowadzone pod nadzorem prokuratora. Obecnie śledztwo mające na celu wyjaśnić okoliczności i przyczyny zdarzeń prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

Śmierć na autostra
Jak w gangsterskim f
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.