HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiGm. ParzęczewDramat! Pijana matka wjechała w drzewo, w aucie były małe dzieci!

Dramat! Pijana matka wjechała w drzewo, w aucie były małe dzieci!

pijana matka

W Leźnicy Wielkiej (gm. Parzęczew) 30-letnia kierująca vw passatem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Kobieta wybrała się w podróż z dwiema córkami – 1,5-letnią oraz 3-letnią. W wyniku zdarzenia cała trójka została poszkodowana.

Pomocy medycznej na początku udzieli świadkowie, a następnie strażacy, ratownicy medyczni oraz lekarze. Poszkodowane zostały przetransportowane do szpitali w Łodzi oraz Łęczycy.

Badanie alkomatem wykazało u 30-letniej kierującej aż 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. Policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku.

Warto dodać, że kilka dni wcześniej też doszło do wypadku z winy pijanej kierującej.

W miejscowości Kowalewice (gm. Parzęczew) kierująca samochodem osobowym audi A3 nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, a następnie straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Pojazdem kierowała 23-letnia kobieta, jechała z 20-letnim pasażerem. W wyniku zdarzenia oboje zostali poszkodowani, z czego pasażer był zakleszczony w pojeździe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych musieli uwolnić z pojazdu zakleszczonego mężczyznę. Ratownicy medyczni wraz z lekarzem udzielili medycznych czynności ratunkowych osobom poszkodowanym oraz przetransportowali je do szpitala w Zgierzu. Badanie alkomatem wykazało u 23-letniej kierujący prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ozorków i Parzęcze
"Dajcie dzieciom ży
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ