HomeAktualnościDramat! Młodzi ludzie giną na drodze!

Dramat! Młodzi ludzie giną na drodze!

wypadek śmierć

W wypadku w miejscowości Perzyny (powiat radomszczański) zginął 24-letni mężczyzna. Kierowany przez niego samochód uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło w poniedziałek (09.01) przed 8.00 w miejscowości Perzyny (powiat radomszczański). Samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierujący nim 24-latek został poddany resuscytacji krążeniowo-oddechowej – najpierw przez świadków zdarzenia, a następnie przez zespół ratownictwa medycznego. Niestety, nie udało się go uratować.

Do tragicznego wypadku doszło też na krajówce w miejscowości Klekowiec w gm. Radomsko.

Samochód bmw wypadł z drogi na zakręcie i dachował. 31-letni kierujący zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło 8 stycznia 2022 roku o godzinie 6.30 na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Klekowiec w gminie Radomsko. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letni kierujący samochodem bmw na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie dachował. Podczas wypadku dwie osoby podróżujące pojazdem zostały wyrzucone na zewnątrz. 31-latek niestety nie przeżył wypadku. Jego ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone w prosektorium. 25-letnia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Stan trzeźwości kierowcy zostanie ustalony na podstawie badań krwi. Policjanci na miejscu wykonali oględziny, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli ślady. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają radomszczańscy policjanci.

Policjanci przypominają, że pomimo czarnej nawierzchni na drodze może być ślisko, szczególnie w nocy i nad ranem. Prędkość bezpieczna to nie zawsze ta, jaką dopuszczają przepisy. Powinna być dostosowana do warunków panujących na drodze i umiejętności kierowcy. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość wciąż jest jedną z głównych przyczyn tragedii na drodze.

UDOSTĘPNIJ:
Ochroniarze brutalni
Powstał nowoczesny
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.