HomeAktualnościDramat 14-latki! Podcięła sobie żyły i łyknęła tabletki

Dramat 14-latki! Podcięła sobie żyły i łyknęła tabletki

łyknęła tabletki

Szybka reakcja sulejowskich policjantów pozwoliła na dotarcie i uratowanie życia 14-latce, która targnęła się na własne życie. Dzięki ich determinacji nie doszło do tragedii, a dziewczyna trafiła pod opiekę medyków.

10 kwietnia 2022 roku po północy, dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na terenie gminy Sulejów 14-latka targnęła się na własne życie. Ze zgłoszenia wynikało, że dziewczyna połknęła tabletki i dokonała próby samookaleczenia. Wiedząc, że w takiej sytuacji liczy się każda minuta policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania . Mundurowi odnaleźli 14-latkę. Dziewczyna posiadała na ciele ślady samookaleczenia. Przyznała się też, że zażyła tabletki. Policjanci na miejsce wezwali służby medyczne, które udzieliły nieletniej pomocy.

Policjanci przypominają, że osoby planujące popełnić samobójstwo, często wysyłają sygnały ostrzegawcze, cicho wołając o pomoc. Nie ignorujmy ich, okażmy zrozumienie i zaproponujmy pomoc. Nasza czujność może uratować ludzkie życie. Osoby mierzące się z trudnymi życiowymi sytuacjami mogą liczyć na pomoc specjalistów, dzwoniąc na numery telefonów:

-Telefon Zaufania dla Dorosłych – 116 123

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – 116 111

UDOSTĘPNIJ:
Szok! Przechodnia si
Troje nastolatków p
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.