HomeAktualnościDachowanie przy Parzęczewskiej w Poddębicach

Dachowanie przy Parzęczewskiej w Poddębicach

dachowanie

Czy kierowała pod wpływem alkoholu? Pojazd dachował. Dwie osoby trafiły do szpitala. Policjanci z Poddębic wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

28 września o godzinie 6:20 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ulicy Parzęczewskiej w Poddębicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letnia kierująca audi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze po czym dachowała.

– Kobiecie pobrana została krew do badania i sprawdzamy, czy była pod wpływem alkoholu. W wyniku zdarzenia kierująca oraz 27-letni pasażer trafili do szpitala w Poddębicach. Na miejscu pracowały służby ratunkowe. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – informuje sierż. sztab. Sylwia Kaźmierczak, rzecznik policji w Poddębicach.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za popełnione przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

Dodatkowo nietrzeźwy kierowca musi liczyć się z zakazem prowadzenia pojazdów od roku do nawet 15 lat oraz wysoką grzywną.

Miasto wdraża oszcz
Kierowca skutera zde
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.