HomeAktualnościCzarna seria wypadków w Łódzkiem

Czarna seria wypadków w Łódzkiem

wypadek

Brzezińscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku na autostradzie A-2 w pobliżu miejscowości Nowostawy Dolne. Na skutek zderzenia bmw z mercedesem zginęło dwoje pasażerów bmw.

Do zdarzenia doszło 7 stycznia 2023 roku o godzinie 18.26 na autostradzie A-2 w kierunku Poznania w pobliżu miejscowości Nowostawy Dolne. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letnia mieszkanka Torunia kierująca bmw podczas manewru wyprzedzania utraciła panowanie nad pojazdem i doprowadziła do zderzenia z samochodem mercedes kierowanym przez 43-letniego mężczyznę. Na skutek wypadku śmierć na miejscu poniósł 20-letni pasażer bmw. 18-letnia pasażerka bmw została przewieziona do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarła na skutek odniesionych obrażeń. Kierująca bmw z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci. Wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na czas trwania czynności ruch na autostradzie odbywał się jednym pasem. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach.

Wypadek na al. Włókniarzy w Łodzi

Łódzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na Alei Włókniarzy. Na skutek uderzenia bmw w betonowy słup trakcyjny śmierć na miejscu poniosła 22-letnia pasażerka pojazdu.

Do wypadku doszło 8 stycznia 2023 roku o godzinie 1.39 w nocy na Al. Włókniarzy 221. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierujący samochodem bmw jadąc w kierunku południowym nagle utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pas rozdzielający jezdnie i uderzył w betonowy słup trakcji tramwajowej. Na skutek wypadku śmierć na miejscu poniosła 22-letnia pasażerka bmw. Kierujący został przewieziony do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Był trzeźwy. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Ruch tramwajów był całkowicie wstrzymany do czasu usunięcia awarii trakcji. Decyzją prokuratora pojazd został zabezpieczony do dalszych badań. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łodzi.

Bmw na drzewie pod Radomskiem
W niedzielę o godz. 7 pod Radomskiem, w miejscowości Bobry, bmw kierowane przez młodego młodego mężczyznę uderzyło w drzewo.

Kierowca zmarł mimo reanimacji. 24-letnia pasażerka była reanimowana. Udało się przywrócić pacjentce czynności życiowe. W stanie ciężkim śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala.

To już tradycja. W
Zatrzymano 27-letnie
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.