HomeAktualności z regionuPowiat łęczyckiDaszynaCudem przeżyła wypadek! Zbierają pieniądze na rehabilitację 22-latki

Cudem przeżyła wypadek! Zbierają pieniądze na rehabilitację 22-latki

Dzisiaj ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy dla 22-letniej Partycji Gąsiorowicz spod Łęczycy, która po wypadku na motocyklu, do którego doszło w połowie sierpnia (o wypadku pisaliśmy tutaj: https://reporter-ntr.pl/22-letnia-motocyklistka-walczy-o-zycie/ ) potrzebuje kosztownej rehabilitacji.

Żeby osiągnąć cel założony zbiórki pieniędzy, potrzeba ponad 165 tysięcy złotych. Pieniądze mają być przeznaczone na półroczny turnus rehabilitacyjny w specjalistycznym ośrodku.

Choć zbiórka dopiero wystartowała, wsparło ją już mnóstwo osób, darczyńców wciąż przybywa, a potrzeba ich bardzo wielu. Stan 22-latki po wypadku – uraz wielonarządowy, uraz czaszkowo – mózgowy, liczne złamania w tym złamanie kręgosłupa

Zbiórka prowadzona jest pod adresem: https://www.siepomaga.pl/patrycja-gasiorowicz

„Opis zbiórki

Nie tak miał skończyć się tamten dzień. Nie tak miało być… Tragiczny wypadek zmienił wszystko. Jadący z naprzeciwka samochód zajechał drogę Patrycji, która zmuszona do nagłego hamowania znalazła się na masce auta. Wielka pasja omal nie pozbawiła ją życia!

Jak dziś pamiętam malutką Patrycję podpatrującą jeżdżącego na motocyklu dziadka. Kilka lat później jeździła już sama. Aż do dnia wypadku, który zabrał jej prawie wszystko. Zdrowie, marzenia, plany…

Chwilę później, już w szpitalu, Patrycja przeszła pierwszą operację, a po niej następną, trwającą ponad 6 godzin! Udało się ocalić jej życie, jednak teraz walczymy o sprawność! Nie wiemy jeszcze dokładnie, jak długo potrwa leczenie Patrycji, wiemy jednak, że intensywna rehabilitacja powinna zacząć się już teraz! Proszę, pomóż nam!”

https://www.siepomaga.pl/patrycja-gasiorowicz
UDOSTĘPNIJ:
Najnowszy teledysk z
Tragedia na drodze!
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.