HomeAktualnościCo robić w ferie? Może przenieść się do słonecznej Hiszpanii?

Co robić w ferie? Może przenieść się do słonecznej Hiszpanii?

hiszpańskie klimaty

16 stycznia województwo łódzkie rozpoczyna ferie zimowe. Nie wszystkie dzieci będą miały okazje spędzić je poza domem. W tym czasie na przeciw potrzebom najmłodszych wychodzą instytucje kultury. Co robić w ferie w Łęczycy?

Jak co roku placówki kulturalne w mieście przygotowały tematyczną ofertę dla dzieci na okres przerwy zimowej.

Muzeum na zamku w Łęczycy zaprasza najmłodszych mieszkańców w wieku od 5 do 11 lat na zajęcia i warsztaty. Spotkania odbywać się będą w dniach 17, 19, 24, 26 stycznia w godzinach od 10.00 do 12.00. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy pod numerami telefonów 24 841 10 21 oraz 602 583 435.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy zaprasza dzieci i młodzież na zabawy integracyjne, zabawy z kodowaniem, turnieje gier planszowych, zabawy ruchowe z x-boxem, budowanie i programowanie z klocków Lego WeDo 2.0 oraz warsztaty rysowania długopisem 3D. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zapisy w Bibliotece dla Dzieci, ul. M. Konopnickiej 11 A , tel. 24 3881188.

Dom Kultury w Łęczycy natomiast zaprasza wszystkich spragnionych słońca na ferie w hiszpańskim stylu. Dzięki ciekawym i różnorodnym zajęciom uczestnicy poznają Hiszpanię, jej wspaniałą kulturę i obyczaje, a także zabawy. Tegoroczna AKCJA ZIMA finansowana jest ze środków Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 24 721 03 49!

Liczba miejsc jest ograniczona.

Uczniowie pytali bur
Ale był ubaw... W O
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.