Burmistrz Łęczycy wyróżniony za zasługi dla samorządu terytorialnego

odznaka

W Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim burmistrz Łęczycy Paweł Kulesza, na wniosek wojewody Doroty Ryl, został odznaczony Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego nadaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. To specjalne wyróżnienie wręczone przez wojewodę łódzkiego jest nadawane za szczególne zasługi i stanowi wyraz uhonorowania działalności na rzecz wspólnoty samorządowej.

To dla mnie ogromny zaszczyt. Traktuję tę odznakę jako docenienie pracy na rzecz mieszkańców Łęczycy oraz wszystkich działań podejmowanych wspólnie z radą miejską w Łęczycy, pracownikami urzędu i wszystkich jednostek organizacyjnych. Jestem wzruszony i serdecznie dziękuję za zaufanie. To wyróżnienie pokazuje, że zaangażowanie i współpraca przynoszą mnóstwo dobrych decyzji i skutecznych realizacji – mówi burmistrz Łęczycy, Paweł Kulesza.

Podczas uroczystości uhonorowano 13 samorządowców z terenu województwa łódzkiego.

UM Łęczyca

Łęczycki magistrat