HomeKraj i ŚwiatBrutalnie przerzucił psiaka przez ogrodzenie schroniska

Brutalnie przerzucił psiaka przez ogrodzenie schroniska

przerzucił psiaka

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze swoim działaniem udowodnili, że nie pozwolą na jakąkolwiek formę znęcania się nad zwierzętami. Po ukazaniu się filmu w mediach społecznościowych o mężczyźnie, który brutalnie przerzucił swojego psa przez dwumetrową bramę przytuliska TOZ, podjęli intensywne działania zmierzające do jego zatrzymania. 66-letni jaworzanin usłyszał dziś zarzut znęcania nad zwierzęciem. Niebawem za swoje czyny odpowie przed sądem.

W lokalnych mediach społecznościowych ukazał się film, na którym to nieodpowiedzialny mężczyzna zamiast oddać swojego czworonoga do miejscowego przytuliska, brutalnie złapał go za sierść i przerzucił zwierzę przez wysoką, bo dwumetrową bramę, na plac jaworskiego TOZ-u. Po ukazaniu się materiału video funkcjonariusze wydziału kryminalnego natychmiast podjęli działania zmierzające do zatrzymania i pociągnięcia do odpowiedzialności karnej sprawcy tego przestępstwa.

Bardzo szybko ustalili dane personalne mężczyzny oraz miejsce jego pobytu. Sprawcą okazał się 66-letni jaworzanin, którego funkcjonariusze zatrzymali dziś rano w miejscu zamieszkania. Mężczyzna został doprowadzony do jaworskiej komendy, gdzie usłyszał zarzut znęcania się nad psem. Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt grozi mu nawet 3 lat więzienia.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ