HomeWarto przeczytaćAuto wpadło do rzeki. To cud, że kierowcy nic się nie stało

Auto wpadło do rzeki. To cud, że kierowcy nic się nie stało

auto w rzece

25 grudnia 2021 roku policjanci interweniowali również w zdarzeniu w Rozprzy, gdzie kierowca opla na śliskiej nawierzchni utracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rzeki Luciąży. Na szczęście mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Był trzeźwy.

Za nami świąteczny weekend. Na drogach miasta i powiatu policjanci nie odnotowali poważnych w skutkach zdarzeń. Niestety nie obyło się bez zatrzymań nietrzeźwych kierujących oraz wykroczeń w ruchu drogowym.

27 grudnia 2021 roku policjanci podsumowali świąteczny weekend na drogach miasta i powiatu. W okresie świątecznym nie odnotowano wypadków drogowych, natomiast policjanci obsłużyli 19 kolizji. Trzech kierujących zatrzymano za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Jeden ze sprawców kolizji był w stanie po użyciu alkoholu. Za wykroczenia w ruchu drogowym funkcjonariusze nałożyli 41 mandatów karnych oraz skierowali 3 wnioski do sądu. 29 kierujących zostało pouczonych. 30 kierowców nie dostosowało się również do ograniczeń prędkości, z czego dwóch przekroczyło dozwoloną prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Podczas kontroli drogowej mundurowi zatrzymali 8 dowodów rejestracyjnych. 5 z nich za brak aktualnych badań technicznych pojazdu, natomiast 3 za niewłaściwy stan techniczny pojazdu.

UDOSTĘPNIJ:
Zginęła 29-latka
To skandal, żeby cz
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.