HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówAuto obrzucone jajkami i posypane mąką. Kolejne nietypowe zdarzenie pod wiatą targową w Ozorkowie

Auto obrzucone jajkami i posypane mąką. Kolejne nietypowe zdarzenie pod wiatą targową w Ozorkowie

auto obrzucone

Jeden z kierowców z Ozorkowa poinformował w internecie o zniszczeniu swojego auta. Dewastacji miała dopuścić się grupka młodzieży, która spędzała czas pod zadaszeniem wiaty targowej.

Tak pisze internauta (pisownia oryginalna):

„Bando dzieciaków, którzy obrzuciliście mi auto (które stało na rynku pod wiatą) jajkami i zasypałyście mąką informuje was że sprawa została zgłoszona na policję ze względu na to że teraz zapłacicie za lakierowanie całego auta ponieważ lakier został zniszczony przez wasz wybryk.

Przemyślcie lepiej swoje zachowanie co robicie. Jeśli zostaniecie przyłapani za kręcenie się koło mojego auta to informuje was że was wyłapie i porozmawiamy sobie przy rodzicach z policja ciekawe czy wtedy będzie wam tak do śmiechu”.

Post skomentowało wiele osób. Niektórzy byli zaskoczeni, że niektórzy kierowcy parkują pod wiatą. W „Reporterze” pisaliśmy już o tym, czy na targowisku pod wiatą można parkować. Z policji i urzędu miasta otrzymaliśmy wtedy informację, że zakaz jest jedynie w dni targowe.

Warto dodać, że niedawno zajęliśmy się też problemem dot. młodych ludzi, którzy na targowisku w dość specyficzny sposób spędzają czas… na przykład rozpalają pod wiatą ogniska.

zdjęcie ilustracyjne
UDOSTĘPNIJ:
Niebawem przy ratusz
Dramat! Ziemia przys
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.