HomeAktualności z regionuPowiat zgierskiOzorkówAutem przez park… to było zlecenie urzędu

Autem przez park… to było zlecenie urzędu

park w ozorkowie

Spore kontrowersje wzbudziła kierująca osobówką, która niedawno przejechała przez park miejski. Po naszym tekście informację w sprawie przesłał magistrat.

Okazało się, że urząd miasta wydał pozwolenie na przejazd autem parkowymi alejkami. Kierująca miała zlecenie odebrania rzeczy z MDK-u.

W kwestii parku miejskiego opracowany już został regulamin.

„Regulamin parku został już opracowany, wkrótce powinien trafić jako projekt uchwały pod obrady sesji Rady Miejskiej w Ozorkowie. Jednym z punktów regulaminu będzie zakaz wjazdu i poruszania się po parku samochodów, motocykli i quadów. Zakaz ten nie dotyczy wjazdów pojazdów służb mundurowych i ratowniczych, związanych z koniecznością interwencji, i pojazdów miejskich służb porządkowych, związanych z utrzymaniem porządku i pielęgnacją zieleni.
Obecnie, ze względu na przebudowę ul. Listopadowej i wyłączenie jej z ruchu na wysokości Pałacu Schlosserów, gdzie znajdują się MDK i MBP, wjazd do parku pojazdu innego niż powyższe może się odbyć za zgodą policji w razie uzasadnionej konieczności, np. transportu ciężkich przedmiotów/urządzeń przez pracowników UM, MBP lub MDK” – czytamy w informacji urzędu miasta w Ozorkowie.

autem przez park
UDOSTĘPNIJ:
Tragedia na drodze!
Super kuchnia w ZS w
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.