HomeAktualności90-latka wyszła z domu i nie wiedziała, gdzie jest

90-latka wyszła z domu i nie wiedziała, gdzie jest

staruszka zaginięcie

Zduńskowolscy policjanci szukali seniorki, która wcześnie rano wyszła z domu. O zaginięciu 90-latki, powiadomił funkcjonariuszy zaniepokojony syn. Policjanci natychmiast rozpoczęli sprawdzanie terenu miasta. Z uwagi na wiek, problemy z pamięcią i poruszanie się z tzw. balkonikiem istniało spore zagrożenie dla zdrowia i życia starszej kobiety.

We wtorek, 5 marca 2022 roku, kilka minut po godzinie 8:00 zduńskowolscy funkcjonariusze otrzymali informację od zaniepokojonego mężczyzny o tym, że jego matka wyszła z domu między godziną 5:00 a 8:00 rano. Zgłaszający był bardzo zdenerwowany, ponieważ 90-latka ma problemy z pamięcią, porusza się przy pomocy chodzika. Wyszła w obuwiu domowym i w cienkiej kurtce.

Zduńskowolscy policjanci, natychmiast rozpoczęli sprawdzanie ulic miasta. Jeden z szukających patroli, znalazł kobietę odpowiadającą rysopisowi, kilka ulic dalej od miejsca zamieszkania. 90-latka nie była w stanie powiedzieć dokąd chciała iść, dlaczego nie poinformowała syna o wyjściu, nie potrafiła też wskazać drogi powrotnej do domu, nie wiedziała gdzie jest. Starszą panią przekazano bezpiecznie pod opiekę syna.

UDOSTĘPNIJ:
Dramat na lekcji! Uc
Stanisław Kowalski
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest obecnie zamknięty.